Naim Rashiti: MPJ do të bënte mirë që Ramiz Lladrovcin ta largonte nga posti i ambasadorit!

Analisti politik, Naim Rashiti ka reaguar pas debatit që po zhvillohet ndërmjet deputetit të Vetëvendosjes, Rexhep Selimi dhe ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Ramiz Lladrovci. Ai në një shënim në Facebook ka kërkuar që Ministria e Punëve të Jashtme ta kthej Ladrovcin prapa, ngase kjo sipas tij do t’i bënte mirë shërbimit të jashtëm të shtetit.

Burimi:  http://veclajme.com/naim-rashiti-mpj-do-te-bente-mire-qe-ramiz-lladrovcin-ta-largonte-nga-posti-i-ambasadorit/Qamil Hoxha street ob. no. 29
appartment no. 7,
Prishtina
10000, Kosovo


Opening Hours:

Mon – Fri: 09:00  – 17:00

 

Connect with us:

Kosovo deserves to join the @coe.
PACE committee recommends 🇽🇰for membership, highlighting its commitment to strengthening human rights standards and addressing challenges like protecting non-majority communities' rights.
For more, read the BPRG's report:https://shorturl.at/lFNO4

Load More